AKTUALNOŚCI >> BILETY NA KAŻDĄ KIESZEŃ!

Szanowni Państwo, tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW będą szczególne z kilku względów. Odbywają się w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia powstania lotnictwa wojskowego. Planowany jest udział statków powietrznych z 22 państw, w tym aż 12 zespołów akrobacyjnych z Europy i Azji.


W tym roku pokazy nie będą dotowane z budżetu państwa, a zostaną sfinansowane tylko z biletów wstępu, wpłat partnerów oraz udziału Gminy i Miasta Radom. Impreza jest samofinansująca się, a organizatorzy nie oczekują zysków.

Oferta została tak skalkulowana (ceny biletów pozostają niezmienne od edycji AIR SHOW 2015), aby każdy miłośnik wojskowości, w tym szczególnie lotnictwa, mógł obejrzeć AIR SHOW. Przygotowaliśmy szereg ulg, które - mamy nadzieję - spotkają się z Państwa przychylnością. Po raz pierwszy wprowadzamy bilety dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.


Informujemy, że bezpłatny wstęp, bez biletów na teren lotniska w Radomiu-Sadkowie przewidzieliśmy dla:
1. dzieci do  lat 6 z rodzicem lub opiekunem prawnym posiadającym swój bilet
    wstępu;

2. osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I
    grupa inwalidzka) po okazaniu legitymacji dokumentującej stopień
    niepełnosprawności i ich opiekuna;

3. poszkodowanych weteranów misji zagranicznych Wojska Polskiego po okazaniu
    ważnej legitymacji weterana poszkodowanego;

4. kombatantów wojennych po okazaniu legitymacji kombatanckiej;
5. umundurowanych żołnierzy zawodowych po okazaniu legitymacji żołnierza;
6. umundurowanych żołnierzy pełniących terytorialną służbę wojskową po
    okazaniu książeczki wojskowej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Bilety wstępu będą sprzedawane tylko drogą internetową.


W najbliższym czasie, na naszej stronie internetowej oraz na oficjalnych profilach Sił Powietrznych i Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018 w mediach społecznościowych, podamy szczegóły sprzedaży. Prosimy o cierpliwość i śledzenie naszych kanałów komunikacji.

Zachęcamy do zakupu biletów jak najszybciej, gdyż doświadczenia zeszłego roku pokazują, że im bliżej terminu pokazów tym trudniej zdobyć bilety wstępu.

Bilety kolekcjonerskie można nabywać na ogólnych zasadach już od początku sprzedaży, natomiast pakiet kolekcjonerski będzie można otrzymać od 1 sierpnia 2018 r.  przesyłką pocztową na wskazany adres lub odebrać osobiście w dniu pokazów.

 

 

 

‹‹ cofnij