STREFA WIDZA >> ZALOGUJ SIĘ W AIR SHOW GO!

Interaktywna mapa lotniska, program pokazów i opis wystawców – podczas pokazów lotniczych w Radomiu warto skorzystać z aplikacji Air Show Go!
Air Show Go! - to niezbędnik widza. Aplikacja powstała specjalnie na potrzeby Międzynarodowych Pokazów Lotniczych. Za jej pomocą publiczność będzie mogła korzystać z map i planu pokazów oraz przeczytać informacje o wystawie naziemnej. Aplikacja na telefony i tablety będzie dostępna od 23 sierpnia 2018 roku.
Aplikacja mobilna połączy w sobie kilka różnych funkcji. Przede wszystkim ułatwi nawigację na terenie lotniska i pozwoli rozeznać się w atrakcjach na ziemi. Za jej pomocą będzie można także wyszukiwać wystawców. Dzięki aplikacji zobaczymy aktualne powiadomienia i komunikaty dotyczące np. zmian w agendzie, specjalnych wydarzeniach lub nagłych, nieplanowanych utrudnieniach. Za jej pomocą dowiemy się także np. o miejscach pomocy medycznej oraz ogłoszeniach dotyczących zaginięcia dzieci, co na dużych imprezach często się zdarza.
Aplikacja Air Show Go! powstała specjalnie dla pokazów w Radomiu. Ma ułatwić widzom i uczestnikom Air Show 2018 dotarcie do wszystkich niezbędnych informacji związanych z pokazami. Co ważne, wszystkie informacje zawarte w aplikacji będą na bieżąco aktualizowane.
Taka aplikacja sprawdziła się podczas zeszłorocznej edycji pokazów. Proponowana usługa okaże się bardzo pomocna dla widzów.
Z aplikacji skorzystać będzie mógł każdy użytkownik smartfona lub tabletu, które pracują na systemach operacyjnych iOS lub Android.  Aplikację będzie można pobrać na smartfony i tablety od 16.08.2018 r. Usługa będzie bezpłatna.  
Korzystając z aplikacji będzie można np. przeczytać informację o sprzęcie i uzbrojeniu prezentowanym na wystawie statycznej, dowiedzieć się o programie pokazów dynamicznych oraz zapoznać z listą innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Air Show Go! ma również potencjał marketingowy dla instytucji i firm, które nie tylko będą prowadziły na terenie pokazów działalność komercyjną, ale też wystawią swoje stoiska promocyjne.
Najważniejszą funkcjonalnością aplikacji będzie możliwość korzystania z rzeczywistej mapy lotniska Radom-Sadków, na którą naniesiony zostanie plan pokazów i lista wystawców. Będzie można wyszukać konkretne stoisko lub atrakcję za pomocą słów kluczy i tagów. Na mapie widoczne będą pinezki różnego kształtu i koloru (zależy to od kategorii do jakiej zostały przypisane). Po kliknięciu w taką pinezkę wyświetli się ekran ze szczegółami – nazwą miejsca, opisem, zdjęciem oraz adresem z możliwością nawigacji do wskazanego punktu.
Podczas dużych wydarzeń najważniejsze jest to, aby wszelkie zmiany harmonogramu, ważne informacje miały możliwość szybkiego pojawienia się w telefonach uczestników. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie możliwość przeczytania o znajdujących się na Air Show maszynach, czy sprawdzeniu interaktywnej mapy. To niesamowita wygoda mieć wszystkie informacje w jednym miejscu. Uczestnicy skupiają się na oglądaniu widowiska, a nie przeszukiwaniu kilku źródeł informacji – zaznacza Adrian Czyczerski, dyrektor firmy Meeting Application, która zajmuje się przygotowaniem aplikacji na Air Show w Radomiu.
Air Show Go! będzie zawierać listę wydarzeń, które ułożone będą chronologicznie – wg daty i godziny rozpoczęcia (każdą atrakcję będzie można dzięki aplikacji ocenić). Ciekawostką ma być także fotobudka (ze zdjęciami widzów Air Show) oraz zakładka multimedia, gdzie będą zdjęcia, dźwięki oraz filmy.
Moduł Grywalizacja będzie pozwalał uczestnikom aplikacji na zbieranie „punktów”, które po zeskanowaniu zostaną zliczone, a osoba, która znajdzie najwięcej punktów otrzyma nagrodę. W aplikacji będzie możliwość uczestniczenia w licznych quizach i konkursach, dzięki modułowi QUIZ. Każdy zwycięzca quizu zostanie nagrodzony.

‹‹ cofnij