BILETY AIR SHOW 2018

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA AIR SHOW 2018!!!

Nadszedł dzień oczekiwany przez wszystkich miłośników lotnictwa i militariów!

7 czerwca (czwartek) od godz. 12.00 uruchamiliśmy internetową sprzedaż biletów na jedną z największych w Europie imprez lotniczych – AIR SHOW 2018!!!

 

Wejdź na www.eBilet.pl  i dokoknaj zakupu!

 

Już dziś możesz nabyć upragnione bilety. 

Już dziś, na stronie www.eBilet.pl ruszyła sprzedaż wejściówek.

 

Kontakt do Biura Obsługi Klienta eBilet:
rezerwacje@ebilet.pl
telefon (22) 122 80 99

 

Doświadczenia z poprzednich edycji i zainteresowanie tegorocznymi pokazami wskazują, że bilety trzeba kupić już teraz.

Możecie zostać szczęśliwymi posiadaczami  biletów na wyjątkowe, historyczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2018, które będą szczególne z kilku względów, odbywają się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz w 100. rocznicę powstania lotnictwa wojskowego.

 

Planowany jest udział statków powietrznych z 22 państw i Polski, w tym aż 11 zespołów akrobacyjnych z Europy i Azji.

W tym roku pokazy nie będą dotowane z budżetu państwa, a zostaną sfinansowane tylko z biletów wstępu, wpłat partnerów oraz udziału Gminy i Miasta Radom. Impreza jest samofinansująca się, a organizatorzy nie osiągają zysków.

 

Bilety będą sprzedawane tylko drogą internetową i każdy znajdzie dla siebie interesującą ofertę!

 

Zachęcamy do zakupu biletów jak najszybciej, gdyż doświadczenia pokazały, że im bliżej terminu pokazów, tym trudniej zdobyć bilety wstępu.

Bilety kolekcjonerskie można nabywać na ogólnych zasadach już od jutra, natomiast pakiet kolekcjonerski będzie można otrzymać od 1 sierpnia 2018 r.  przesyłką pocztową na wskazany adres lub odebrać osobiście w dniu pokazów.

 

Zapraszamy na AIR SHOW 2018 !!!!

 

 

 

Bilety na każdą kieszeń

Szanowni Państwo, tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW będą szczególne z kilku względów. Odbywają się w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia powstania lotnictwa wojskowego. Planowany jest udział statków powietrznych z 22 państw, w tym aż 12 zespołów akrobacyjnych z Europy i Azji.

W tym roku pokazy nie będą dotowane z budżetu państwa, a zostaną sfinansowane tylko z biletów wstępu, wpłat partnerów oraz udziału Gminy
i Miasta Radom. Impreza jest samofinansująca się, a organizatorzy nie oczekują zysków.

Oferta została tak skalkulowana (ceny pozostają niezmienne od edycji AIR SHOW 2015), aby każdy miłośnik wojskowości, w tym szczególnie lotnictwa, mógł obejrzeć AIR SHOW. Przygotowaliśmy szereg ulg, które - mamy nadzieję -spotkają się z Państwa przychylnością. Po raz pierwszy wprowadzamy bilety dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

 

Najważniejszą informacją jest to, że bezpłatny wstęp, bez biletów na teren lotniska w Radomiu-Sadkowie przewidzieliśmy dla:

1.     dzieci do  lat 6 z rodzicem lub opiekunem prawnym posiadającym swój bilet wstępu;

2.     osób niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa inwalidzka) po okazaniu legitymacji dokumentującej stopień niepełnosprawności i ich opiekuna;

3.     poszkodowanych weteranów misji zagranicznych Wojska Polskiego po okazaniu ważnej legitymacji weterana poszkodowanego;

4.     kombatantów wojennych po okazaniu legitymacji kombatanckiej;

5.     umundurowanych żołnierzy zawodowych po okazaniu legitymacji żołnierza;

6.     umundurowanych żołnierzy pełniących terytorialną służbę wojskową po okazaniu książeczki wojskowej.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Bilety wstępu będą sprzedawane tylko drogą internetową.

W najbliższym czasie, na naszej stronie internetowej oraz na oficjalnych profilach Sił Powietrznych i Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018 w mediach społecznościowych, podamy szczegóły sprzedaży.

Prosimy o cierpliwość i śledzenie naszych kanałów komunikacji.

Zachęcamy do zakupu biletów jak najszybciej, gdyż doświadczenia zeszłego roku pokazują, że im bliżej terminu pokazów tym trudniej zdobyć bilety wstępu.

Bilety kolekcjonerskie można nabywać na ogólnych zasadach już od początku sprzedaży, natomiast pakiet kolekcjonerski będzie można otrzymać od 1 sierpnia 2018 r.  przesyłką pocztową na wskazany adres lub odebrać osobiście w dniu pokazów.